Make your own free website on Tripod.com

Thursday, 27 November 2003

好忙好忙o阿..................!!!

超 支力 o阿 ! 連 Diary 都唔得間寫阿......

去左雷兆豐度三次

終於幫佢整好左佢部壞左成個月既電腦

超低能...... 今朝唔記得卻的 screws......

而且重係尋日我話要自已keep 既 = ='

但係o的 Transformer 超級重o阿......

好彩無講錯左係乜野壞......

如果唔係...... ha...... 就搞笑la......

今晚一定要寫好份 speech

如果唔係......

就要 Die......

星期一就係la......

以經超級緊張la......!!!

下蝷@千字...... HaHaHa


Wednesday, 26 November 2003


Tuesday, 25 November 2003


Monday, 24 November 2003


Sunday, 23 November 2003

今朝早好舒服 !!!

今朝上左髻山

雖然空氣都唔係太好

但係天氣超級好!

萬里無雲而且好好陽光!

好耐都無試過咁舒服同咁開心 la ! HaHa

返到屋企就玩電腦

玩左隻都幾殘忍而且明顯係美國佬既game

係一隻打獵既遊戲 !

叫做 Deer Hunter 2004 !

玩左成日......

都打左好多隻 Deer.......

但係佢成日都話我 Illegal......

最後都只係打到兩隻 Blacktail Buck 做 Trophy......

不過......

我終很知道......

Buck 係雄鹿

Doe 係雌鹿

Fawn 係小鹿

HaHaHa......

原來佢係個咁樣既人......

洗錯左個頭 tim......


Saturday, 22 November 2003

今日畢業禮好開心 !

見返o的無見一排既朋友

唔知佢地讀完書會做乜呢?

計一計...... 原來我己經返左三年 speech day......

珓Y今年就係見到自己Form既同學

我記得......

上年speech day 係熱過今年既......

我一返到去就除左件校褸...... haha

唔知點解呢?

我今年影相好似落力左......


Friday, 21 November 2003

今日數學測驗好鬼易

o的題目好低能, 小學生都識做 !

O下契X多分先......


Thursday, 20 November 2003

今日我中文作文有六十五分 !

重要係一個錯字都無ar !

題目係 :

「記一次獨留家中的經過和感受」

Miss Ng 話我篇文好有個人風格

但係寫呢o的題目應該要寫多o的記贗J內容...... haha

Konica POP 漏光......

今日係學校整返好佢...... haha


Wednesday, 19 November 2003

今日竟然被把鋼捲尺郈阭忖 !

最搞笑既係......

我一直都話鋼捲尺係唔會虼鴗殟a

而且一直都無事 = ="

開頭被佢打中都只係痛痛地

後來開始有條紅痕

之後重開始流血......

下次都係要小心 D ......


Tuesday, 18 November 2003

今日 Physics Uniform test 三十五分 全班第一 !

即刻有o的虛榮感 ...... haha

放左學去左 library O書

睇睇下書變左計數 = ="

發現自了的 Maths. 要溫番 =^_^=

我要入 UST !

我今日想讀 Engineering...... haha


Monday, 17 November 2003

今日放左學補完 A.Maths 之後己經成五點

之後重要去元朗晒相同幫雷兆豐整電腦

返到屋企己經成八點......


Sunday, 16 November 2003


Saturday, 15 November 2003


Friday, 14 November 2003


Thursday, 13 November 2003


Wednesday, 12 November 2003


Tuesday, 11 November 2003


Monday, 10 November 2003


Sunday, 9 November 2003

今天, 又是一整天的黑沉沉

同樣的一身衣服 同樣的一個心情

儀式在正午舉行

遇到的人, 卻比昨天的少

淚流乾了, 心情卻更為深沉

看茪@排排的椅子, 一支支的鮮花

一支支點茠滬, 一張張熟悉的臉

呼吸茪竣H不安的煙霧

到了哥連臣角......

一切又平淨起來

四週的老松樹, 樹上的雀鳥

是那麼的清雅......

牠們的存在, 就是為了平復人的心情吧!

雖然一片黑沉沉, 風也非常的大

可就是z有下兩來

在那兒, 我感到很冷, 很冷很冷......

回到家中, 一切又回復到和平常一樣


Saturday, 8 November 2003

今天, 整日都落住雨

我結了一條黑領帶...... 少有的一身黑衣

今天, 天總是陰陰的

我見到很久沒有見過的親人...... 也有從未見過的人

有人在流淚, 一哭再哭......

淚印, 怎也乾不了......

有人也許不許不太傷心...... 臉上總能掛虓L笑

笑中, 也有幾分愁......

有人也許不知何以反應...... 臉上目無表情, 面對別人, 也只懂苦笑幾聲

無情, 亦顯得有情......

晚上, 大家一起吃飯

我經過鏡子時, 不禁看一看自己

到底, 在別人眼中, 我是哪種的人?

雨, 到底是為誰而下?


Friday, 7 November 2003

今日我唔係好開心

唔開心係因為我成個禮拜都唔知做左的乜

一事無成......

但係即使唔開心

係我見到笑既時候

我就會覺得好開心

即使, 可惜, 不是對我笑......

好多人都以為呢張相係影緊 Ada

但係其實......

呢張相係影緊日日都見到既畫面

主角唔係佢, 其實係

想佢O到O到既 Ada


Thursday, 6 November 2003

食lunch既時候 睇到電視做聊齋

諗諗下都好耐無乜好睇既節目lu ......

縱使心中困惑重重, 但我仍然很愛妳

即使妳可能不愛我, 但我仍然是愛妳

 

或許有一天, 不可能的

也會發生 ......


Wednesday, 5 November 2003

原來的相真係好靚 ! 證明我又有進步la !

今日超遲先至返到屋企...... 成六點鐘 = ="

睇住的相, 我覺得好靚 ^_^

返到屋企 係度聽下碟 都算係幾好既一日la......


Tuesday, 4 November 2003

第二日用部海鷗

感覺幾好...... 幾好玩, 幾有趣

頭先放底左o的相去曬

未知點樣

一陣間沖埋筒菲林

睇下有無好o的先

得閒影下相, 人都醒目o的 !


Monday, 3 November 2003

真係傻左......

唔記得左十一月要開新頁  = ="

終於都搞掂左!

正話沖完條片...... 好在無測光錶都無炒哂

都見得下人

大底機真係勁!

聽日又玩下先得! =^_^=


Sunday, 2 November 2003

今日天氣非常差

o的煙霞好大

連我都頂唔順ar......

係尖沙咀咱爸滶旨鷗返屋企

真係好重好重

成1200g......

行左幾個鐘 Non-Stop 之後

上左架 69X 返屋企

ps. 唔記得左九龍生活星期日唔開

搞到行左個大圈 = = "


Saturday, 1 November 2003

今日係十一月既開始

 時間愈來愈少

心情越來越複雜

朝早好早就起左身

走左去麥記食早餐

係屋企乜都無做

成日都對住部電腦

終於都睇左 Freedy vs. Jason

Freedy 同 Jason 打到飛起

真係好睇過 Batman 打 Spiderman =^_^=